Kontakta oss

Tillsammans med våra coacher får våra klienter en chans att hitta sammanhang och situationer där de känner sig delaktiga och kan utvecklas. Här hittar du kontaktinformation till chefer och coacher på Aleris Målet i Göteborg.

  Teddy Wallenhov
Verksamhetschef
070- 168 11 83
Teddy.Wallenhov@aleris.se
 

Antonia Andersson
Samordnare/socionom
031-7766689
070-6022389
antonia.andersson@aleris.se

  Anders Berndtsson
Ungdomsbehandlare
031-27 41 50
076-146 41 50
anders.berndtsson@aleris.se
 

Lena Hamrin
Socionom/ungdomsbehandlare
076-1452987
lena.hamrin@aleris.se

  Annette Drejander
Ungdomsbehandlare
031-27 42 55
076-147 44 67
annette.drejander@aleris.se
  Fredrik Färjhage
Ungdomsbehandlare
031-27 42 92
070-619 26 26
fredrik.farjhage@aleris.se
  Mats Thordenius
Ungdomsbehandlare
031-27 41 95
070-235 52 69
mats.thordenius@aleris.se
 

Tine Bishop
Socionom/ungdomsbehandlare
031 - 27 41 83
070 - 420 26 56
tine.bishop@aleris.se 

 

Andreas Jakobsson
Ungdomsbehandlare
031- 274176
070-4202654
andreas.jakobsson@aleris.se

 

Sara Pantzar
Socionom/ungdomsbehandlare
031-274193
070-2541585
Sara.pantzar@aleris.se

  Fredrik Christensson
Samordnare/metodutvecklare 
072-587 58 08
fredrik.christensson@aleris.se
Till toppen av sidan