Aleris Nåjden Region Nord/Huvudkontor

Nåjden Region Nord

Aleris Nåjdens familjehemsvård finns till för barn och unga med så stora sociala och psykiska problem att vanliga familjehem, öppen- och slutenvård inte räcker till. Aleris Nåjden Region Norr har familjehem i Hälsingland, Medelpad, Ångermanland och Jämtland.

Läs mer om oss i vårt produktblad som du kan ladda ner här.

Vill du komma i kontakt med någon av oss som arbetar på Aleris Nåjden Region Nord? Här är våra kontaktuppgifter: 

Ulf Ericsson
Familjehemskonsulent Ångermanland, Medelpad och Hälsingland
070-608 51 32
ulf.ericsson@aleris.se
Cina Henriksson
Familjehemskonsulent Medelpad och Hälsingland
070-392 92 45
cina.henriksson@aleris.se

Elin Qvist-Lindahl
Familjehemskonsulent Medelpad och Hälsingland
072-237 73 18 
elin.qvist.lindahl@aleris.se 
Elsa Barvall
Familjehemskonsulent Jämtland
070-249 90 25
elsa.barvall@aleris.se

Linda Liljekvist
Familjehemskonsulent Jämtland
070-219 23 18
linda.liljekvist@aleris.se 

Affärsområdeschef

Magnus Andersson

magnus.andersson@aleris.se 

Till toppen av sidan