Ledning Omsorg


Anders Dahlberg
Divisionschef Omsorg Sverige
anders.dahlberg@aleris.se 

Kristin Ahne
Kristin Ahne
Affärsområdeschef äldreboende
+46 (0)70 080 86 63
kristin.ahne@aleris.se
Helena Wretman
Helena Wretman
Affärsområdeschef Stöd och boende
+46 (0)70-1681201
helena.wretman@aleris.se
dennis selsborg Dennis Selsborg
Affärsområdeschef Hemtjänst
+46 (0)734 36 78 18
dennis.selsborg@aleris.se
Lena Nordin
Lena Nordin
HR-chef
+46 (0) 123 190 48
lena.a.nordin@aleris.se
Eva Olofsson
Veronica Hässelborg
Ekonomichef
+46 (0)8 123 190 14
veronica.hasselborg@aleris.se 
Annika Kullman Höök

Annika Kullman Höök
Marknadschef
+46 (0) 70 168 43 89
annika.kullman@aleris.se

Susanne Strösmén

Susanne Strömsén
Tf etableringschef Aleris Omsorg
+46 (0) 70 002 17 92
susanne.stromsen@aleris.se

Ulf Tunemar Ulf Tunemar
Affärsutvecklingschef, ansvarig anbud
+46 70 080 86 24
ulf.tunemar@aleris.se
Till toppen av sidan