Ansvariga


Lars Ahlander
Affärsområdeschef,
Aleris Röntgen
Mob. 0704 61 00 21
lars.ahlander@aleris.se
 
Ulrika Ask
Verksamhetschef, 
VGR och övriga Sverige 
Aleris Röntgen 
Mob: 0725 28 47 19
Ann-Sofie Bergström
Verksamhetschef,
Aleris Röntgen Stockholm 
Tfn 073 913 68 06
 
Andrea Worreby Thillman
Verksamhetschef 
Aleris Röntgen Mammografi
Tel. 018 611 47 95 
andrea.worreby.thillman@aleris.se
 

Klas-Göran Gravander
Medicinskt ansvarig 
Aleris Röntgen i Stockholm 
Tel. 073 430 40 75
klas.goran.gravander@aleris.se

 
Anders Berntsson,
Medicinskt ansvarig
Aleris Röntgen i VGR, Jönköping, Karlstad och Umeå 
Karianne Flemming Jones
Bitr. Verksamhetschef
Aleris Röntgen Stockholm, 
Enhetschef Aleris Röntgen Sabbatsberg
Tel. 08-690 63 23
 

Lena Olbers
Bitr. Verksamhetschef VGR, Enhetschef, Aleris Röntgen Annedal, Backa och Mölndal
Mob. 0707 95 26 62 
lena.olbers@aleris.se 

 

Stella Zakrisson
Tf Enhetschef
Aleris Röntgen Sabbatsberg 
08-690 63 23
stella.Zakrisson@aleris.se

 
Maud Andersson
Enhetschef Aleris Röntgen Farsta och Nynäshamn
08-123 197 07
 

Hassan Safaei
Inköpschef Aleris Röntgen samt T.f områdeschef Aleris Röntgen Handen och Rosenlund
Mob. 073 661 89 24

hassan.safaei@aleris.se 

 

Mahnaz Masori
Enhetschef Aleris Röntgen Jakobsberg, Sophiahemmet och Vällingby

Tel. 073 986 25 73
mahnaz.masori@aleris.se 

 

 
Hans Eklund
Enhetschef Aleris Röntgen Jönköping 
Tel. 036 17 15 00
 
Anja Lindberg 
Enhetschef Aleris Röntgen Nacka 
Tel. 08-601 43 03
 

Helena Malm
Enhetschef 
Aleris Röntgen Täby 
Tel. 08-690 54 21
helena.malm@aleris.se

Narine Geghamyan 
Cheffysiker
Mob. 070 247 85 91
 

Annika Stalebrant
Marknadschef 
Mob. 0739 14 51 14 

annika.stalebrant@aleris.se

Dennis Kembel 
Affärsutvecklare

Mobil: +46 702 98 49 38


dennis.kembel@aleris.se
Pernilla Winge 
Kvalitets- och miljösamordnare Aleris Röntgen
Tel. 073 593 80 70
Till toppen av sidan