Ansvariga


Lars Ahlander, Affärsområdeschef, Aleris Röntgen
Mob. 0704 61 00 21
lars.ahlander@aleris.se
 
Ulrika Ask, Verksamhetschef Aleris Röntgen 
Mob: 0725 28 47 19
 

Anastasios Michos, Medicinsk chef, Aleris Röntgen Stockholm 
anastasios.michos@aleris.se

 
Anders Berntsson, Medicinsk chef, Aleris Röntgen VGR, Jönköping,Värmland 

Karianne Flemming Jones, Bitr. Verksamhetschef Aleris Röntgen Farsta, Handen, Nacka, Nynäshamn, Rosenlund och Sabbatsberg, Enhetschef Aleris Röntgen Sabbatsberg
Tel. 08-690 63 23
Ann-Sofie Bergström, Bitr. Verksamhetschef Aleris Röntgen Jakobsberg, Järva, Löwenströmska,  Sophiahemmet, Lidingö, Täby och Vällingby, 
Tfn 073 913 68 06
 

Lena Olbers, Bitr. Verksamhetschef VGR, Enhetschef, Aleris Röntgen Annedal, Backa och Mölndal
Mob. 0707-95 26 62 
lena.olbers@aleris.se 

 
Maud Andersson, Enhetschef Aleris Röntgen Farsta och Nynäshamn
08-123 197 07
 

Hassan Safaei, Inköpschef Aleris Röntgen samt t.f områdeschef Aleris Röntgen Handen och Aleris Röntgen Rosenlund
Mob. 073-661 89 24

hassan.safaei@aleris.se 

 

Mahnaz Masori, Enhetschef Aleris Röntgen Jakobsberg, Sophiahemmet och Vällingby
Tel. 073 986 25 73
mahnaz.masori@aleris.se 

 

 
Hans Eklund, Enhetschef Aleris Röntgen Jönköping 
Tel. 036-17 15 00
 
Pernilla Winge, Tf Enhetschef Aleris Röntgen Löwenströmska
Kvalitets- och miljösamordnare Aleris Röntgen
Tel. 08-587 332 69
 
Anja Lindberg , Enhetschef Aleris Röntgen Nacka 
Tel. 08-601 43 03
 

Helena Malm, Enhetschef 
Aleris Röntgen Täby 
Tel. 08-690 54 21
helena.malm@aleris.se

 

Andrea Worreby Thillman, Enhetschef Aleris Röntgen Mammografiavdelning vid Samariterhemmet 
Tel. 018 611 47 95 
andrea.worreby.thillman@aleris.se

Narine Geghamyan 
Cheffysiker
Mob. 070-247 85 91
 

Annika Stalebrant, Marknadschef 
Mob. 0739-14 51 14 

annika.stalebrant@aleris.se

Dennis Kembel,  
Affärsutvecklare

Mobil: +46 702 98 49 38


dennis.kembel@aleris.se
Till toppen av sidan