Ansvariga


Lars Ahlander, Affärsområdeschef, Aleris Röntgen
Mob. 0704 61 00 21
lars.ahlander@aleris.se

Anders Elvin, Verksamhetschef Aleris Röntgen i Stockholm och Aleris Röntgen Samariterhemmet 
Tel. 08-690 54 26
 
Ulrika Ask, Verksamhetschef Aleris Röntgen VGR, Jönköping,Värmland 
Mob: 0725 28 47 19
 
Anders Berntsson, Medicinsk chef, Aleris Röntgen VGR, Jönköping,Värmland 

Karianne Flemming Jones, Bitr. Verksamhetschef Aleris Röntgen Farsta, Nacka, Nynäshamn, Rosenlund och Sabbatsberg, Enhetschef Aleris Röntgen Rosenlund och Sabbatsberg
Tel. 08-690 63 23
Ann-Sofie Bergström, Bitr. Verksamhetschef Aleris Röntgen Jakobsberg, Järva, Löwenströmska,  Sophiahemmet, Lidingö, Täby och Vällingby, Enhetschef Aleris Röntgen Lidingö och Sophiahemmet 
Tel. 08-406 23 00
 

Lena Olbers, Enhetschef, Aleris Röntgen Annedal, Backa och Mölndal
Mob. 0707-95 26 62 
lena.olbers@aleris.se 

 
Maud Andersson, Enhetschef Aleris Röntgen Farsta och Nynäshamn
08-123 197 07
 

Marie Lindmark, Platsansvarig 
Aleris Röntgen Handen
Tel. 08-606 10 80 
marie.lindmark@aleris.se 


 

Mahnaz Masori, Enhetschef Aleris Röntgen Jakobsberg och Vällingby
Tel. 08-123 19 7 99
mahnaz.masori@aleris.se 

 

 
Hans Eklund, Enhetschef Aleris Röntgen Jönköping 
Tel. 036-17 15 00
 
Pernilla Winge, Tf Enhetschef Aleris Röntgen Löwenströmska
Kvalitets- och miljösamordnare Aleris Röntgen
Tel. 08-587 332 69
 
Anja Lindberg , Enhetschef Aleris Röntgen Nacka 
Tel. 08-601 43 03
 

Helena Malm, Enhetschef 
Aleris Röntgen Täby 
Tel. 08-690 54 21
helena.malm@aleris.se

 

Andrea Worreby Thillman, Enhetschef Aleris Röntgen Mammografiavdelning vid Samariterhemmet 
Tel. 018 611 47 95 
andrea.worreby.thillman@aleris.se

Narine Geghamyan 
Sjukhusfysiker 
Mob. 070-247 85 91
 

Annika Stalebrant, Marknadschef 
Mob. 0739-14 51 14 

annika.stalebrant@aleris.se

Dennis Kembel,  
Affärsutvecklare

Mobil: +46 702 98 49 38


dennis.kembel@aleris.se
 

Hassan Safaei, Inköpschef
Mob. 073-661 89 24

hassan.safaei@aleris.se 


Till toppen av sidan