Ansvariga

Alexandra Leiderby

Alexandra Leiderby
Verksamhetschef Specialistvård Sabbatsberg (exkl kardiologi)  
070-167 40 42
alexandra.leiderby@aleris.se

 

Mattias Bengtsson
Verksamhetchef kardiologi
070 – 166 03 52.
mattias.bengtsson@aleris.se 


Anette Prytz 
Processchef Endoskopi Stockholm Specialistvård  
08-123 19 321
anette.prytz@aleris.se

 

 

 

Johanna Rehn
Enhetschef Operation 
070-167 40 74
johanna.rehn@aleris.se

Madeleine Lempke

Madeleine Lempke
Enhetschef Försäkringsmottagning
08-123 193 07
madeleine.lempke@aleris.se


Heléne Warzau
Processchef Ögon Stockholm Specialistvård  
08-123 190 02, 070-001 18 44
helene.warzau@aleris.se

Agneta Skoglar 
Tf Enhetschef Mottagning och Vårdavdelning 
08-12319001
agneta.skoglar@aleris.se


Till toppen av sidan